Master of Laws

Programy LLM

Nabídka programů LLM

Studijní programy LLM jsou určeny pro uchazeče se zájmem o právo, kteří chtějí zdokonalit své znalosti z právního prostředí. Absolvent programu LLM získá komplexní přehled o právech, právních předpisech a možnosti práce s nimi.

Celé studium je složeno z 10 předmětů, které jsou rozděleny do 2 semestrů. Předměty se dále dělí na povinné a volitelné - 5 předmětů je dáno vybraným oborem, 5 jich student vybírá dle svého zaměření, zájmů a odbornosti. Výstupem každého povinného předmětu je postupová práce a každého volitelného předmětu test. Finální zakončení celého studia je zpracováním závěrečné práce a její obhajobou, po jejímž úspěšném složení student získá titul LL.M.

 

Programy LLM

Veřejné právo

Obchodní právo

Soukromé právo

  • Zdokonalení znalostí v právní oblasti
  • Komplexní přehled o zákonech daného oboru práva
  • Profesní titul LL.M.

KONTAKTUJTE STUDIJNÍ ODDĚLENÍ

Na Folimance 2155/15, Praha 120 00

info@cardiffacademy.cz
+420 601 501 114

Navštivte nás na

Kontaktujte nás

Moderní způsob studia
Časová flexibilita
Online knihovna zdarma
Lektoři
Cardiff Academy nabízí svým studentům novou formu studia, která probíhá pouze online. Online studium je rovnocennou alternativou k prezenčnímu vzdělávání, které umožňuje studium kdekoliv a kdykoliv.
Studium je možné zahájit kdykoliv v průběhu celého roku. Výuka probíhá online a je pouze na vás, kdy se mu budete věnovat, poskytuje vám tak 100% flexibilitu. Vysněný titul tak zvládnete získat bez komplikací v souznění s prací, rodinou i přáteli.
Bonusem ke studiu, je pro každého studenta přístup do online knihovny, která obsahuje více jak 9.000+ titulů.
Náš lektorský tým se skládá ze zkušených odborníků s dlouholetými zkušenostmi nejen ze světa byznysu. Lektoři jsou studentům k dispozici nejen pro konkrétní učivo, ale i pro diskuze z praxe.

Proč studovat u nás?

Cardiff Academy vychází ze zkušeností prestižních zahraničních univerzit a navazuje na moderní formu vzdělávání. Díky úzké spolupráci s množstvím škol, univerzit a vzdělávacích institucí, nabízí moderní a vysoce efektivní formu vzdělávání. Školství a samo vzdělávání jako takové zaznamenává v dnešní době dynamický vývoj a určité profese mají povinnost celoživotního vzdělávání. V mnoha případech však převládá osobní potřeba rozvoje, zvýšení kvalifikace a odbornosti.

Studium je vstupenkou a mnohdy také podmínkou k dosažení vyšších manažerských pozic. Cardiff Academy je určena pro všechny, kteří chtějí udržet krok s nejnovějšími trendy v oboru a chtějí stále zvyšovat svůj osobní potenciál.

 

Do našeho vzdělávání dali důvěru:

bonami
deloitte
dr.max
forbes
makro
pilsner
pilulka.cz
refresher
seznam.cz
shoptet
sme
Zvolte Cardiff Academy pro kvalitní studium LLM a získejte konkurenční výhodu.


Přihláška