Master of Laws

Soukromé právo

Studenti LLM programu Soukromé právo se seznamují se základy a principy soukromého práva. Důraz je kladen především na občanské a rodinné právo, ale pozornost je věnována i obchodnímu a mezinárodnímu soukromému právu.

Pokud hledáte prakticky zaměřené vzdělání v oblasti soukromého práva, je tento program určen právě pro vás. Program je vhodný nejen pro uchazeče s předchozím právním vzděláním, ale také pro střední a vyšší management, CEO a majitele společností, kteří se chtějí o soukromém právu dozvědět více a zvýšit svou kvalifikaci. Celé studium probíhá v českém jazyce s akceptací slovenského jazyka.

 

Studenti LLM programu Soukromé právo se seznámí se zásadami a principy soukromého práva, vymezením jejich pramenů, funkce, aplikace i praktického využití v právní a soudní praxi. Studentům jsou představeny základní stavební kameny, systematika a jednotlivé části nového občanského zákoníku. Naučí se důležité koučovací nástroje, techniky a postupy, díky kterým mohou zvyšovat efektivitu zaměstnance. Absolvent tohoto programu má přehled o problematice obchodního práva, jeho základních pojmech, prohloubí si znalosti v mezinárodním soukromém právu a je schopen s ním pracovat. 


  • Zásady a principy soukromého práva, vymezení a zhodnocení jejich významu, funkce, aplikace a využití v právní a soudní praxi
  • Nový občanský zákoník, jeho základní kameny, systematika a jednotlivé části
  • Rodinné a obchodní právo - změny v novém občanském zákoníku
  • Prohloubení znalostí mezinárodního soukromého práva
 

Předměty - Soukromé právo

Základní blok

Volitelný blok

MIMOŘÁDNÁ AKCE
CENA ZA STUDIUM 54.000 Kč
Cena bez DPH je platná do 14. 4. 2024

PŘIHLÁŠKA

KONTAKTUJTE STUDIJNÍ ODDĚLENÍ

Na Folimance 2155/15, Praha 120 00

info@cardiffacademy.cz
+420 601 501 114

Navštivte nás na

Kontaktujte nás