Ing. Zdeňka Šulcová, Ph.D.

Lektorka
Ing. Zdeňka Šulcová, Ph.D. působila jako účetní a daňový metodik ve společnosti EkonÚčto, s.r.o. Dále pracovala jako metodik a hlavní účetní u společnosti WOODCOTE CZ, a.s. Působila jako finanční manažerka společnosti LavishCommercialActivitie v Řecku a později na stejné pozici u společnosti HOYALens CZ, a.s. v Turnově. Už několik let je součástí nadnárodní společnosti Loma Systems s.r.o., která je součástí skupiny ITW v Chicagu USA.

Jako lektor vyučuje už od roku 2004. Vyučuje na Vysoké škole ekonomie a managementu a vyučuje v rámci otevřených a zakázkových kurzů pro společnosti TSM Vyškov s.r.o., Kovosteel s.r.o. a Tutor s.r.o. Zabývá se především finančním řízením, controllingem a oceňováním podniků.

Vystudovala obor podniková ekonomika a management na ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni a obor účetnictví na Soukromé vysoké škole ekonomických studií. Ve studiu pokračovala v rámci doktorského studijního programu v Ústavu soudního inženýrství při Vysokém učení technickém v Brně se zaměřením na soudní inženýrství a oceňování podniků.