Představení Cardiff Academy

Kdo jsme

Cardiff Academy vychází ze zkušeností prestižních zahraničních univerzit a navazuje na moderní formu vzdělávání. Díky úzké spolupráci s množstvím škol, univerzit a vzdělávacích institucí nabízí moderní a vysoce efektivní formu vzdělávání, které v dnešní době zaznamenává dynamický vývoj. Nespočet profesí vyžadují celoživotní vzdělávání vedoucí k osobnímu rozvoji a k zvýšení kvalifikace a odbornosti v manažerském prostředí. V mnoha případech však převládá osobní potřeba rozvoje, zvýšení kvalifikace a odbornosti.
 
Uspět mezi konkurencí vyžaduje cílevědomou práci, znalosti a dovednosti, analytický přístup, kritické myšlení a inovační postupy. Samotné studium je proto nejen osobní výzvou, ale rovněž testem těchto osobních kvalit. Kromě nabytí titulu vedle vašeho jména získáte nové kontakty, nové pevné vazby a nadstandardní zkušenosti.
 
Studium na Cardiff Academy je vstupenkou pro ty, kteří si chtějí udržet krok s nejnovějšími trendy v oboru, rozvíjet svůj osobní potenciál a dosáhnout tak vyšších manažerských pozic. 
 

Proč právě k nám?

1

Moderní a efektivní forma studia

Cardiff Academy nabízí svým studentům novou formu studia, která probíhá pouze online.  Online studium je rovnocennou alternativou k prezenčnímu vzdělávání, která umožňuje studium odkudkoliv a kdykoliv. 
2

Zahájení kdykoliv

Studium je možné zahájit kdykoliv v průběhu celého roku.  Není třeba vyčkávat na klasické zimní nebo letní semestry. Přihlášku můžete poslat třeba hned.
3

Maximální časová flexibilita

Studium probíhá online a je pouze na Vás, kdy se mu budete věnovat, poskytuje vám tak 100 % flexibilitu. Vysněný titul tak zvládnete získat bez komplikací v souznění s prací, rodinou i přáteli. 
4

Profesionální lektorský tým

Náš lektorský tým se skládá ze zkušených odborníků s dlouholetými zkušenostmi nejen ze světa byznysu, ale i lektorské práce. Lektoři jsou studentům k dispozici nejen pro konkrétní učivo, ale i pro diskuze vlastních témat, například z vašeho vlastního podniku.
5

Přehledný výukový systém

Cardiff Academy disponuje moderní studijní intranet, který kromě komunikačního prostoru s lektory a studijním oddělení, umožňuje sdílení a stahování veškerých potřebných podkladů, jako třeba studijních materiálů, sylabů a harmonogramů.

6

Online knihovna zdarma

Studentům poskytujeme po celou dobu studia přístup do online knihovny, která čítá několik tisíc titulů, jež může kdykoliv využít, a to zcela zdarma.

Podmínky přijetí

Podmínky pro přijetí se liší v závislosti na vámi zvoleném studijním programu. Nabízíme programy pro absolventy středních škol, ale i doktorské studium pro uchazeče s již ukončeným vysokoškolským vzděláním druhého stupně.

 
  • Uchazečům o studium BBA postačí pouze maturitní vysvědčení.
  • Zájemci o studium MBA by měli mít dosažené vysokoškolské vzdělání prvního stupně, tato podmínka se dá však odpustit v případě, že uchazeč disponuje dostatečnou praxí v oboru.
  • Studium LLM je vhodné převážně pro ty, kteří již mají určité právní vzdělání a chtějí své znalosti prohloubit, podmínkou je dokončené alespoň bakalářské vzdělání.
  • Pro nejvyšší možný titul v manažerské praxi, tedy DBA, potřebuje uchazeč kromě vysokoškolského vzdělání druhého stupně také pětiletou praxi na manažerské pozici.
Více o podmínkách přijetí Přihláška