Podmínky přijetí

Podmínky pro přijetí se liší v závislosti na zvoleném studijním programu. Nabízíme vzdělávací programy pro absolventy středních škol, pro uchazeče s již dokončeným vysokoškolským vzděláním, pro uchazeče zabývající se spíše praxí, až po podnikatele a top management. 

  • Podání přihlášky je nezávazné a zdarma
  • Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek

MBA

Podmínky přijetí

Pro přijetí ke studiu MBA je potřeba vysokoškolské vzdělání I. stupně, tedy bakalářské. Pro ty, kteří mají dostatečnou praxi v oboru však máme výjimku, pokud své manažerské zkušenosti doložíte, může Vám být požadavek odpuštěn.

BBA

Podmínky přijetí

Pro studiu BBA Vám bude stačit maturitní vysvědčení. Studium BBA je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy, kterým může pomoci v prvních krocích do světa byznysu.

DBA

Podmínky přijetí

Pro ty, kteří nemají nikdy dost a chtějí získat nejvyšší stupeň manažerského vzdělání, je vhodné studium DBA. Podmínkou pro přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání II. stupně a spolu s ním alespoň pět let praxe na manažerské pozici.

LLM

Podmínky přijetí

Studijní programy LLM jsou určené především pro uchazeče, kteří již mají vzdělání v oblasti práva dokončené a chtějí své znalosti prohloubit. Pro přijetí Vám stačí I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tedy bakalářský titul a nebo tříletá praxe na manažerské pozici.

Do našeho vzdělávání dali důvěru:

bonami
deloitte
dr.max
forbes
makro
pilsner
pilulka.cz
refresher
seznam.cz
shoptet
sme