Bachelor of Business Administration

Základy managementu

Studenti BBA programu Základy managementu se seznámí s oblastí personálního řízení v organizaci, základními pojmy, významy a úkoly takového řízení. Důraz je kladen na pochopení systému integrovaných personálních činností a jeho dodržování.

Pokud hledáte prakticky zaměřené vzdělání v oblasti managementu, je tento program určen právě pro vás. Program je vhodný pro uchazeče se středoškolským vzděláním, kteří chtějí získat základní přehled a seznámit se s terminologií v oboru. Studium BBA je navíc vhodné jako příprava pro studium MBA.

Studenti BBA programu Základy managementu se seznámí s úlohou a náplní strategie podniku a na ní navazujících dílčích strategií, s dílčími strategiemi pro jednotlivé oblasti. Program pracuje s firemní kulturou, jejími faktory, jejich ovlivňováním chodu organizace a její konkurenceschopnosti. Dále se program zabývá vývojem teorie a praxe řízení, vysvětluje základní pojmy v oboru managementu a řízení podniku.  Student má prostor pro vytvoření vlastního názoru na poslání managementu. Absolvent programu má základní znalosti v komunikaci, řízení a dalších manažerských dovednostech..

  • Stanovení efektivní strategie pro společnost
  • Analýza vnitřního prostředí
  • Tvorba dlouhodobých cílů, strategií a strategického plánování
  • Principy strategického myšlení

Předměty - Základy managementu

Základní blok

Volitelný blok

MIMOŘÁDNÁ AKCE
PŘIHLASTE SE NYNÍ ZA 39.000 Kč
Získejte podzimní stipendium ve výši 5 000 Kč

PŘIHLÁŠKA

KONTAKTUJTE STUDIJNÍ ODDĚLENÍ

Na Folimance 2155/15, Praha 120 00

info@cardiffacademy.cz
+420 601 501 114

Navštivte nás na

Kontaktujte nás