Napsali o nás

Jak funguje studijní oddělení na Cardiff Academy? Zeptali jsme se Marie Šmýrové.

Jsou to oči, uši i hlas každé školy. Stará se o uchazeče, studenty i absolventy všech studijních programů. Bezpochyby nelze mluvit o nikom jiném, než o studijním oddělení. Na Cardiff Academy ho zastupuje Marie Šmýrová, která pracuje jako tamní studijní referentka.


Celý článek
Rozhovor s vedoucím marketingového oddělení, Patrikem Solčíkem.

Marketing je často brán jako nástroj k prodávání daného produktu. Zapomíná se však na to, že bez něho by žádná firma nemohla fungovat, a především žádná instituce nemohla efektivně a rychle reflektovat uchazečovy potřeby, na které se často nebere ohled. Jak pracuje Cardiff Academy s množstvím konkurenčních škol na trhu jsme se zeptali Patrika Solčíka.

Celý článek
Doplňte si vzdělání a buďte tím nejlepším HR manažerem


Úkolem HR manažera je samozřejmě tvorba a úprava personalistiky v nitru firmy. Specifikuje se na nábor, hodnocení, ale také na vzdělávání zaměstnanců. Aktivně hledá a rozvíjí firmu i lidi kolem něj. Spolupracuje také na tvorbě strategie, benefitů, navrhuje odměny a mnoho dalšího. Takový profesionál potřebuje čas od času zvýšit své dosavadní vzdělání a naučit se novinkám v oboru.


Celý článek
Finanční management a poradenství? Titul MBA z vás udělá profesionála

Přemýšlíte, zda je opravdu dobrý nápad investovat své finanční prostředky do vzdělání a zda se vám tahle investice vrátí? To, co máte v hlavě, vám nikdy nikdo nevezme. Neváhejte a vzdělávejte se. Studium MBA neboli Master of Business Administration dává velký smysl.Celý článek
Osvojte si základy managementu s Cardiff Academy.


Dostudovali jste střední školu a nyní přemýšlíte, kam půjdete dál? Jaké studium pro vás bude ideální, aby vás uživilo a vás práce bavila? Možná to bude právě management, který vás bude doprovázet životem. Jaké znalosti získáte s Cardiff Academy? Jaké jsou výhody tohoto studia? Vše se dozvíte níže v článku.Celý článek
Investování do prestižního studia se v dnešní době, kdy je inflace vysoká, jistě vyplatí.

Studujte, rozšiřte si své obzory a mějte mnohonásobně vyšší pravděpodobnost na úspěch – v dnešní době je to více než důležité. Vyzkoušejte studium na Cardiff Academy, které vychází ze zkušeností prestižních zahraničních univerzit. Díky spolupráci se školami, univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi, nabízí moderní a vysoce efektivní formu vzdělání. Vyberte si svůj program a buďte ještě více úspěšní.

Celý článek
Vzdělávání manažerů ve zdravotnictví má obrovský význam.


Zdravotnictví je složitý obor, který si žádá mnoho sil a trpělivosti. Zdravotní sestry a lékaři mnohdy pracují do vyčerpání, a jinak tomu není ani u manažerů, kteří v takovém oboru odvádějí důležitou práci. Pokud jste to právě vy, máme pro vás tip, jak doplnit vzdělání v oboru a zlepšit tak situaci ve zdravotnickém zařízení.


Celý článek
Studium MBA programu Marketing management pro všechna odvětví.

Dnešní doba je velmi rychlá a konkurence velká. Vystudovat vysokou školu už nestačí. Obory se rychle vyvíjí v odborných věcech, ale i v oblasti řízení, financí a personalistiky. Pro každý obor jsou nezbytné manažerské znalosti, které využijete ve středním a vyšším managementu i jako podnikatelé.


Celý článek
Studium MBA program Mezinárodní vztahy – cesta, jak se stát odborníkem.

Díky studiu MBA v rámci programu Mezinárodní vztahy získáte přehled o současné mezinárodní a evropské politice i konfliktech. Osvojíte si teoretické a praktické znalosti a dovednosti z oblasti diplomacie, vytvoříte si kontakty s odborníky z mezinárodních, evropských a vládních institucí a otevřete si dveře k účasti na zahraničních stážích.

Celý článek
Nastavte firemní strategii, se kterou zazáříte!


Za každou úspěšnou a prosperující společností nebo značkou stojí silná strategie. A za každou silnou strategií stojí schopný tým strategického managementu. Jaké jsou tři základní kroky k nastavení funkční firemní strategie? To vám hned prozradíme. 


Celý článek
Staňte se lídrem na poli mezinárodních vztahů!

Být manažerem v oblasti mezinárodních vztahů je čím dál tím náročnější. O to větší výzva pak ale tato disciplína je. Být u rozhodování a mít hlavní slovo v rámci mezinárodního systému, posílit roli vlastního státu, ale i být slyšet v mezinárodních organizacích nebo nadnárodních korporacích, to zní přece fantasticky.Celý článek
5 základních dovedností, které by měl mít každý HR manažer.

HR manažer, neboli manažer lidských zdrojů, jinak také personální specialista, odpovídá za výběr, začlenění, fungování a proškolování nových zaměstnanců ve firmě. Takový manažer má dále na starosti komunikaci mezi vedením společnosti a dílčími jednotlivými odděleními ve firmě. Zabývá se také odměňování a benefity pro zaměstnance, dalším vzděláváním pracovníků, bezpečností práce, a to vše v souladu se zavedenou strategií společnosti.

Celý článek
Jak úspěšně investovat v době rostoucí inflace?

Mezinárodní situace spolu s rostoucí ekonomickou krizí nás staví do situace, kdy je nutné se zamyslet nad správným investováním volných finančních prostředků tak, aby se do budoucna zhodnotily. Spolehlivým řešením je investovat především do sebe samého a svého vzdělání.

Celý článek
Jak uspět na trhu realit?

Už během loňského roku čekala mnohé žadatele o hypotéku nebo jen ty, kdo hledal pozemek nebo byt k pronájmu či dům ke koupi, pořádně studená sprcha. Ceny nemovitostí neskutečně narostly, ČNB zpřísnila podmínky pro hypotéky a zájemcům o bydlení zůstaly často jen oči pro pláč. 

Celý článek
10 unikátních vlastností vůdčích osobností.

Na manažerských postech nebo ve vedení firmy potřebujete získat vlastnosti, které z vás udělají rozeného vůdce. Pokud vám nebyly dány do vínku, s trochou sebekázně a úsilí si je dokážete i vypěstovat.


Celý článek
Mějte strategii v malíčku.

I když se to na první pohled asi nezdá, strategické rozhodování a určování strategie je velice důležitou součástí v podnikatelském prostředí. Pokud se na strategii díváte z nesprávného úhlu pohledu, jen z jednoho, anebo ji dokonce vůbec nemáte, můžete hodně ztratit.

Celý článek
5 tipů, které dělají manažery úspěšnými. Vyzkoušejte studium MBA.

Vynikající manažer se vyznačuje komunikativností, flexibilitou a otevřeností ke svému týmu. Každý tým potřebuje správné vedení, proto by měl manažer vykazovat určité schopnosti. Měl by jít týmu příkladem a být po ruce při řešení krizové situace. Podívejte se na to, jak práci manažera úspěšně zvládnout s klidem a grácii. Celý článek
Celoživotní vzdělávání jako cesta ke splněným snům. 

Vzdělávání je celoživotní proces, který opuštěním školních lavic a univerzitních poslucháren ani zdaleka nekončí. Jednou z cest k úspěchu může být právě studium MBA. Cardiff Academy je pro všechny, kteří chtějí udržet krok s nejnovějšími trendy v oboru a neustále zvyšovat svůj osobní potenciál.


Celý článek
Sebevzdělání aneb 5 tipů, jak se stát úspěšným manažerem.

Úspěšný manažer je totiž opravdový hrdina. Zvládá mnoho úkolů najednou, rozhoduje o zásadních otázkách, řídí tým lidí, je kovaným odborníkem ve svém oboru, a ještě dostává pohádkový plat. To vše ale samozřejmě obnáší zejména píli, schopnosti, dovednosti a zkušenosti, které nejprve člověk musí získat. Jak tedy na to?Celý článek
3 tipy, jak v dnešní době uspět na poli manažerském.

Trh práce se v posledních dvou letech mění a dobrý manažer by s ním měl umět držet krok. Ke změnám přispívá zrychlená doba, digitalizace, proměnlivě sílící a polevující pandemie COVID-19, mezinárodní vztahy a situace, ale také vnímání „práce“ samotnými zaměstnanci i zaměstnavateli. Přečtete si celý článek.


Celý článek

Studium MBA pro dokonalý management ve zdravotnictví.

 

Management a marketing bývá ve zdravotnictví často opomíjenou oblastí, zejména v soukromých praxích lékařů různých odborností. Cílem každého lékaře je však kvalitně léčit. Právě proto přece medicínu studoval a jeho práce ho profesně naplňuje, protože v ní vidí smysl.

Celý článek

Studium MBA program HR management – buďte specialistou.

 

Chcete se stát specialistou v oboru při vedení lidí? Poznejte lépe sami sebe i ostatní a připravte se na práci se zaměstnanci. Management lidských zdrojů neboli management Human Resources vám předá skvělé metody personální práce. Celý článek