Napsali o nás

Jak funguje studijní oddělení na Cardiff Academy? Zeptali jsme se Marie Šmýrové.

Jsou to oči, uši i hlas každé školy. Stará se o uchazeče, studenty i absolventy všech studijních programů. Bezpochyby nelze mluvit o nikom jiném, než o studijním oddělení. Na Cardiff Academy ho zastupuje Marie Šmýrová, která pracuje jako tamní studijní referentka.


Celý článek
Studium MBA program Mezinárodní vztahy – cesta, jak se stát odborníkem

Díky studiu MBA v rámci programu Mezinárodní vztahy získáte přehled o současné mezinárodní a evropské politice i konfliktech. Osvojíte si teoretické a praktické znalosti a dovednosti z oblasti diplomacie, vytvoříte si kontakty s odborníky z mezinárodních, evropských a vládních institucí a otevřete si dveře k účasti na zahraničních stážích.

Celý článek

Studium MBA pro dokonalý management ve zdravotnictví

 

Management a marketing bývá ve zdravotnictví často opomíjenou oblastí, zejména v soukromých praxích lékařů různých odborností. Cílem každého lékaře je však kvalitně léčit. Právě proto přece medicínu studoval a jeho práce ho profesně naplňuje, protože v ní vidí smysl.

Celý článek

Studium MBA program HR management – buďte specialistou

 

Chcete se stát specialistou v oboru při vedení lidí? Poznejte lépe sami sebe i ostatní a připravte se na práci se zaměstnanci. Management lidských zdrojů neboli management Human Resources vám předá skvělé metody personální práce. Celý článek
Sebevzdělání aneb 5 tipů, jak se stát úspěšným manažerem

Úspěšný manažer je totiž opravdový hrdina. Zvládá mnoho úkolů najednou, rozhoduje o zásadních otázkách, řídí tým lidí, je kovaným odborníkem ve svém oboru, a ještě dostává pohádkový plat. To vše ale samozřejmě obnáší zejména píli, schopnosti, dovednosti a zkušenosti, které nejprve člověk musí získat. Jak tedy na to?Celý článek
3 tipy, jak v dnešní době uspět na poli manažerském.

Trh práce se v posledních dvou letech mění a dobrý manažer by s ním měl umět držet krok. Ke změnám přispívá zrychlená doba, digitalizace, proměnlivě sílící a polevující pandemie COVID-19, mezinárodní vztahy a situace, ale také vnímání „práce“ samotnými zaměstnanci i zaměstnavateli. Přečtete si celý článek.


Celý článek
5 tipů, které dělají manažery úspěšnými. Vyzkoušejte studium MBA.

Vynikající manažer se vyznačuje komunikativností, flexibilitou a otevřeností ke svému týmu. Každý tým potřebuje správné vedení, proto by měl manažer vykazovat určité schopnosti. Měl by jít týmu příkladem a být po ruce při řešení krizové situace. Podívejte se na to, jak práci manažera úspěšně zvládnout s klidem a grácii. Celý článek
Celoživotní vzdělávání jako cesta ke splněným snům. 

Vzdělávání je celoživotní proces, který opuštěním školních lavic a univerzitních poslucháren ani zdaleka nekončí. Jednou z cest k úspěchu může být právě studium MBA. Cardiff Academy je pro všechny, kteří chtějí udržet krok s nejnovějšími trendy v oboru a neustále zvyšovat svůj osobní potenciál.


Celý článek
10 unikátních vlastností vůdčích osobností

Na manažerských postech nebo ve vedení firmy potřebujete získat vlastnosti, které z vás udělají rozeného vůdce. Pokud vám nebyly dány do vínku, s trochou sebekázně a úsilí si je dokážete i vypěstovat.


Celý článek
Mějte strategii v malíčku 

I když se to na první pohled asi nezdá, strategické rozhodování a určování strategie je velice důležitou součástí v podnikatelském prostředí. Pokud se na strategii díváte z nesprávného úhlu pohledu, jen z jednoho, anebo ji dokonce vůbec nemáte, můžete hodně ztratit.

Celý článek
Jak úspěšně investovat v době rostoucí inflace?

Mezinárodní situace spolu s rostoucí ekonomickou krizí nás staví do situace, kdy je nutné se zamyslet nad správným investováním volných finančních prostředků tak, aby se do budoucna zhodnotily. Spolehlivým řešením je investovat především do sebe samého a svého vzdělání.

Celý článek
Jak uspět na trhu realit?

Už během loňského roku čekala mnohé žadatele o hypotéku nebo jen ty, kdo hledal pozemek nebo byt k pronájmu či dům ke koupi, pořádně studená sprcha. Ceny nemovitostí neskutečně narostly, ČNB zpřísnila podmínky pro hypotéky a zájemcům o bydlení zůstaly často jen oči pro pláč. 

Celý článek